58368-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Godshantering, lagring och tillhörande tjänster – Återtags- och logistiktjänster av IT-utrustning, SLL836
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅtertags- och logistiktjänster av IT-utrustning, SLL836
BeskrivningÅtertags- och logistiktjänster av IT-utrustning, SLL836
Intern identifierareFSN 2023-0209
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63121000 Lagring och hämtning, 63121100 Lagring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000