583731-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Vinterskötsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterskötsel
BeskrivningVinterskötsel Se upphandlingsdokument för ytterligare information.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde 1: Sunne Centrala Östra
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 2: Sunne Centrala Nordväst
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 3: Sunne Centrala Sydväst
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 4: Västra Ämtervik, Rottneros
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde 5: Gräsmark, Södra Viken
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelDelområde 6: Klättenskolan
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelDelområde 7: Lysvik
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelDelområde 8: Prästbols skola
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:8