2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Stadsholmen
Beskrivning: Entreprenaden omfattar lokalvård B:s trapphus och verksamhetslokaler samt serviceorderarbeten avseende städarbeten och där tillhörande tjänster inom lägenheter, lokaler, allmänna utrymmen och övriga fastighetsområden. Objekten är belägna inom Stockholms kommun. OBSERVERA KRAV OM TVINGANDE VISNING. SE UPPHANDLINGSFÖRESKRIFTER.
Intern identifierare: SB 2026/642
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Entreprenaden omfattar lokalvård B:s trapphus och verksamhetslokaler samt serviceorderarbeten avseende städarbeten och där tillhörande tjänster inom lägenheter, lokaler, allmänna utrymmen och övriga fastighetsområden. Objekten är belägna inom Stockholms kommun. OBSERVERA TVINGANDE VISNING. SE UPPHANDLINGSFÖRESKRIFTER.
Intern identifierare: Städtjänster Stadsholmen