583737-2025 - Resultat
Sverige – Installation av kommunikationsutrustning – Samordning, användarstöd och utrustningshantering för taltidningsverksamheten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordning, användarstöd och utrustningshantering för taltidningsverksamheten
BeskrivningSamordning, användarstöd och utrustningshantering för taltidningsverksamheten
Intern identifierareMTM-H 2025/179
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51300000 Installation av kommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000