Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Lokalvård Örebro kommun
Referensnummer: Ks 1266/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta avser frågor samt intresseanmälan införför kommande upphandling av lokalvård i Örebro kommun. Målet är att genom dialog mellan leverantörer och upphandlande myndighet komma fram till krav som säkerställer bra avtalsvillkor för beställare och leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför kommande upphandling av lokalvård.