2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matportionsformar och förslutningsmaskiner
Beskrivning: Matportionsformar och förslutningsmaskiner till kommuner i inköpssamverkan i Örebro län
Intern identifierare: 24/116
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44618100 Lätta förpackningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000