583781-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Utrustning för avståndsmätning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service, Advanced-Visual Docking Guidance System
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34965000 Utrustning för avståndsmätning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Service agreement for Advanced-Visual Docking Guidance System