2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tryckeritjänster inom offsettryck och digitaltryck med tillhörande tjänster för att tillgodose myndigheternas behov av olika trycksaker. Myndigheterna avser att sluta avtal med en (1) ramavtalsleverantör för hela uppdraget.
Intern identifierare: 25-00390
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000