2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar och dekaler
Beskrivning: Upphandlingen omfattar i huvudsak köp av skyltar och dekaler, inklusive tillhörande material och fästanordningar, för avfall och återvinning avsedda för inomhus och utomhus bruk.
Intern identifierare: 25/27
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000