583802-2019 - ÄndringSverige-Johanneshov: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter
Referensnummer: 20-130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av luftfilter, luftrenare samt mätning och analys av inomhusmiljö.