2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Hörapparater region norr
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal på hörapparater med tillbehör och reservdelar för leverans till Region Norrbotten, Region Jämtland Härjedalen, Region Västerbotten och Region Västernorrland. Uppdraget gäller samtliga produktområden.
Intern identifierare: 25/52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185000 Hörapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000