583896-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompressorer och Sugsystem
Referensnummer: FTV 2009-0384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning
Folktandvården Stockholms län AB har behov av kompressorer och sugsystem i ramavtal. Och även serviceavtal för befintliga produkter (kompressorer) och utrustning (sugsystem).