Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget består av att förse beställaren med kompetens inom CE-märkning av industriell processanläggning, för både projekt SFA och befintlig anläggning, inom en mängd teknikområden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71300000 Ingenjörstjänster, 71356100 Tekniska kontroller
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen