2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering Detaljprojektering anläggningsarbeten vid Åkers kanal
Beskrivning: Österåkers kommun har inbjudit anbudsgivare som är anslutna till Täby kommuns dynamiska inköpssystem (DIS) för tekniska konsulter med dnr: KS 2023/71-05, kategori: Landskapsarkitekt
Intern identifierare: KSTU 2024/0064
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000