584074-2020 - PlaneringSverige-VÄNERSBORG: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Resebyråtjänster Extern Remiss
Referensnummer: 20/267
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
63515000 Resetjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av resebyråtjänster