584074-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmövervakningstjänster – Trygghetslarm och digital tillsyn för särskilt boende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm och digital tillsyn för särskilt boende
BeskrivningUpphandlingen omfattar trygghetslarm och digital tillsyn på särskilda boenden i Hörby kommun.
Intern identifierareON 2024-103
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTrygghetslarm och digital tillsyn för särskilt boende