584086-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Älmhult: Köksutrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning med tillhörande produkter och tjänster TN 2023/128
Referensnummer: TN 2023/128
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar storköksutrustning med tillhörande produkter och tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221100 Köksgeråd, 39221180 Köksredskap, 39700000 Hushållsapparater, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711360 Ugnar, 39713100 Diskmaskiner, 42959000 Diskmaskiner för storkök
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Storköksutrustning med tillhörande produkter och tjänster.