Ramavtal avseende elinstallation och telearbeten för SFA-projektet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45232332 Arbeten som rör telekommunikationer, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning, 45315100 Eltekniska installationer, 71314100 Tjänster på elområdet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen