Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI BilpoolÖrebro kommun
Referensnummer: Ks 238/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Örebro kommun, genom Upphandlingsenheten, vill med denna RFI bjuda in till dialog avseende Bilpool.
Vi ser fram emot era svar!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34110000 Personbilar, 42961300 Hyrningssystem för fordon, 48219300 Programvara för administration, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI (Request for Information) gällande bilpool i Örebro kommun.