584174-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rensning av avlopp – Högtrycksspolning och slamsugning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHögtrycksspolning och slamsugning
BeskrivningSandvikens kommun upphandlar ett ramavtal för högtrycksspolning och slamsugning.
Intern identifierareIKS2024_58
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90470000 Rensning av avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHögtrycksspolning och slamsugning