584317-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Färdigställande byggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Ramavtal avseende entreprenadarbeten fastighetsområde Uppsala
Referensnummer: 1891/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Entreprenadarbeten för:
Fastighetsområde Uppsala mfl som omfattar/ delar av
Uppsala, Dalarna, Gävle, Umeå, Härnösand, Västerås, Östersund, Örebro, Vaxholm, Ulriksdal