584384-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Delar och tillbehör till rullstolar – Tillverkning av formgjutna sitsar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTillverkning av formgjutna sitsar
BeskrivningTillverkning av formgjutna sitsar till Hjälpmedel Stockholm.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193220 Delar och tillbehör till rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTillverkning av formgjutna sitsar (inkl. utprovning)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132435:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTillverkning av formgjutna sitsar (exkl. utprovning)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132435:Lot:2