See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundanpassade set 2025
Beskrivning: Denna upphandling succesiva leveranser av kundanpassade operationsset till Region Kronoberg.
Intern identifierare: 25RS115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Beskrivning: Kundanpassade operationsset
Intern identifierare: 1636352
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1639977
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Miljö
Beskrivning: Kundanpassade set
Intern identifierare: 1677047