Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Maldi TOF
Referensnummer: 21/85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38433000 Spektrometrar
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI i kompetensökade syfte inför upphandling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38430000 Detektions- och analysutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför upphandling av Maldi TOF