2. Förfarande
Förfarande
Titel: - Stål-, koppar-, rostfria rör och böjar
Beskrivning: Upphandlingen avser huvudsakligen leverans av stål-, koppar-, rostfria rör och böjar samt tillhörande produkter och tjänster för användning till fjärrvärme- och fjärrkyla samt VA-verksamhet.
Intern identifierare: 25/26
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44163100 Rörledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000