Ramavtal för utvärderings- och utredningstjänster inom olika förvaltningar i Västerås stad där projekt och verksamheter drivs för bl.a arbetsrehabilitering, socioekonomiska effekter, välfärdstjänster och samhällsvinster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Utredningar/utvärderingar av social hållbarhet
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79419000 Utvärderingskonsulttjänster, 79311000 Undersökningar, 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79311400 Ekonomiska undersökningar, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utredningar/utvärderingar av välfärdstjänster/samhällsvinster
Del nr: 2
Utredningar/utvärderingar av arbetsrehabilitering
Del nr: 3
Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 19/01/2021Slut: 18/01/2024
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
1 år