See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter
Beskrivning: Sunne kommun upphandlar transport av måltider och livsmedel mellan kommunens tillagnings- och mottagningskök inom Sunne kommun. Måltider levereras, gastronomanpassade i transportvagnar på hjul och torrvaror i kallmatsbackar och transporterna är uppdelade på 4 transportslingor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Slinga 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108645:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Slinga 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108645:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Slinga 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108645:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Slinga 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108645:Lot:4