584480-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar – Container
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelContainer
BeskrivningUpphandling av container för förvaring, samt test.
Intern identifierareRAÄ-2025-1672
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningInformationsfrågor
Intern identifierare1741929
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUteslutningsgrunderna
BeskrivningEnligt 13 kapitlet
Intern identifierare1741931
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på tjänsten
BeskrivningSamtliga krav i kapitel 4
Intern identifierare1759011
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKvalificering av leverantör
BeskrivningEnligt kapitel 14 mm
Intern identifierare1741930