Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Orgelrenovering Skogskrematoriet
Referensnummer: 19/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50860000 Reparation och underhåll av musikinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av orgelbyggare för iståndsättning av orglarna i de tre kapellen, Trons, Hoppets och Heliga korsets kapell/Tendering of organ builder for restauration of the organs in the three Chapels.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37311300 Orglar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen