2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil reservkraft
Beskrivning: Gavlefastigheter Gävle kommun AB upphandlar ett mobilt reservkraftverk.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mobil reservkraft