584686-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster avseende fast egendom – Fullserviceavtal skadedjur
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFullserviceavtal skadedjur
BeskrivningUpphandlingen avser ett fullserviceavtal för skadedjursbekämpning och sanering inom Järfällahus AB:s fastighetsbestånd. Uppdraget omfattar identifiering, bekämpning, sanering samt förebyggande arbete avseende förekommande skadedjur.
Intern identifierare26/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000