2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomi- och e-handelssystem
Beskrivning: Ekonomi och e-handel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48517000 IT-programvara, 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: XXX
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)