584777-2019 - ÄndringSverige-Jönköping: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbrukningsmaterial till Distriktsveterinärerna
Referensnummer: 7.1.11-12385/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Distriktsveterinärerna, Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud avseende engångsprodukter av förbrukningsmaterial till veterinärerna.
Uppdraget omfattar leverans av veterinärmottagningars löpande behov av förbrukningsmaterial.
Uppgiften om volym är bara en vägledning och utgör ingen garanti för framtida volymer. Volymen kan därför komma att variera under avtalstiden.