584901-2023 - ResultatSverige-Luleå: Säkerhetsprogramvara
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkra meddelanden, fax och videokommunikation
Referensnummer: KLF 2023/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48730000 Säkerhetsprogramvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Lösning för säkra meddelanden, fax och videokommunikation för att skicka material till medborgare, anställda och andra intressenter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48730000 Säkerhetsprogramvara, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen