See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil - lastväxlare
Beskrivning: Avtalet avser inköp av en ny lastbil till Gata/park samt tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 25/77
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000