2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skanning av handlingar
Beskrivning: Denna upphandling avser tjänst för skanning av handlingar enligt beskrivning i upphandlingsdokumentation samt tillhörande bilagor.
Intern identifierare: UPPH2025-00239
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Kritiskt vård behov
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1777575-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1777576-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1777577-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering av anbud
Intern identifierare: 1777578-3