2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larm och digitala lås till särskilt boende
Beskrivning: Upphandlingen avser larm och digitala lås fär särskilt boende i Sollefteå kommun. Larm och digitala lås ska vara i samma system
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94112:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44521110 Dörrlås