585148-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal: Rekryteringsstöd avseende Högre ledande befattningar
Referensnummer: V-2020-0541
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
KTH ämnar teckna avtal med en (1) leverantör som kan erbjuda stöd vid rekrytering av högre ledande befattningar, bl.a.:
Chefer - föreståndare på olika centra/motsvarande, skolchef/dekan, administrativa chefer, avdelningschefer m.m.; samt
Akademisk personal med högre befattning så som biträdande lektor, lektor och professor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen