585222-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Banktjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbetalda kort
Referensnummer: STK-2021-1026
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad, genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av förbetalda kort i enlighet med de krav och villkor som framgår av förfrågningsunderlaget. Upphandlingen syftar till att ett ramavtal tecknas med en leverantörer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen