585229-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Militära uniformer – Reparation och underhåll av paradutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation och underhåll av paradutrustning
BeskrivningFörsvarsmakten efterfrågar reparations- samt underhållstjänster till befintlig paradutrustning. Leverantören ska till viss del tillhandahålla förbrukningsmaterial.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35811300 Militära uniformer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103957:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35800000 Persedlar och annan utrusning