585256-2023 - ÄndringSverige-Skillingaryd: Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp av avfallskärl och tillbehör
Referensnummer: UH-2023-056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
II.1.4.
Kort beskrivning
I upphandlingen ingår inköp och leverans av FNI avfallskärl, reservdelar och tillbehör. Även avfallskärl och tillbehör (ex. korgar och ställning) till matavfallsinsamling via papperspåsar ingår i uppdraget.