585400-2020 - ResultatSverige-Umeå: Företagshälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård Nordmaling
Referensnummer: 20246
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar stöd till Nordmalings systematiska arbetsmiljöarbete, arbetsanpassning och rehabilitering av kommunens anställda.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen