2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kreativ kommunikationsbyrå
Beskrivning: Marknadsavdelningen går från in house till extern produktion och HASAB eftersöker nu en (1) leverantör som kan tillhandahålla marknadsavdelningen med marknadsföringsmaterial från idé till färdigt material för olika målgrupper att ta del av. Det vill säga kunna föreslå marknadsföringskoncept utifrån underlag från marknadsavdelningen, projektleda framtagningen av materialet och kunna leverera slutgiltiga designs och original för användning i alla olika kanaler.
Intern identifierare: 00017/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kreativ kommunikationsbyrå