2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jord & Grus 2026-2029
Beskrivning: Jord & Grus 2026-2029
Intern identifierare: KSTFU/2025:74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14212400 Jord, 14212410 Matjord, 90513200 Disponering av sopor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Jord & Grus 2026-2029