585598-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Schemaläggningsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSchemaläggningsverktyg
BeskrivningUpphandlingen avser att bemannings- och schemaläggningsverktyg.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48332000 Programvara för schemaläggning, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212300 Programvaruutvecklingstjänster för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet, 72212332 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001