585611-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Operationell leasing av bilpool
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationell leasing av bilpool
BeskrivningOperationell leasing av fordon till Länsstyrelsen i Örebro läns gemensamma bilpool.
Intern identifierare13001-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000