See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Treasury Management Solution
Beskrivning: Systemupphandling
Föregående meddelande: 203731-2023
Intern identifierare: 23/00071
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212442 Programvaruutvecklingstjänster för finansiella system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000