2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagande av brännbart avfall
Beskrivning: Tierps Energi & Miljö AB och Östhammars kommun upphandlar ramavtal avseende mottagande och destruktion av brännbart avfall.
Intern identifierare: 2024-93
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Destruktion av brännbart avfall