585716-2020 - ÄndringSverige-Göteborg: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvårdstjänster
Referensnummer: 306/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborgs Stad upphandlar ramavtal inom Lokalvårdstjänster.