585753-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Finansiell fordonsleasing
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFinansiell fordonsleasing
BeskrivningUpphandlingen gäller finansiell fordonsleasing
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFinansiell fordonsleasing